×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Dy lap top njeri fuksional vetem me korent xp dhe tjetri windows 8 por me ekran te thyer dhe pa masterizim cd po funksionon me korent dhenji pc me tastiere e mouse
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
Çmimi : Me Marrëveshje
Çmimi : Me Marrëveshje