×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Medion Core I3 2.2Ghz gen 2 Ekrani 15.6 inch 4GB RAM 250 GB HARD DISK Ne dy grafika njonen Indel HD 3000 dhe tjetren Nividia GT 555M 1GB Baterin e mban permbi 1 ore
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 150
Çmimi : Me Marrëveshje