×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shiten Basa per Basbina BST 1000 wat copa, janë të ardhur nga Gjermania dhe janë në gjendje të rregullt. Kemi edhe gjëra tjera muzikore(Mikseta,Perforcuese Zeri,Crosovera,Equalizer,Basa 15",Harmonik, Mikrofona etj).
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 350
Çmimi : Me Marrëveshje
€ 250