×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shiten 2 Satelita Peavey 15" 800 wat, janë në gjendje shumë të rregullt dhe të ardhur nga Gjermania. Kemi edhe gjëra tjera muzikore(Mikseta,Perforcuese Zeri,Crosovera,Equalizer,Basa 15",Harmonik, Mikrofona etj).
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 350
Çmimi : Me Marrëveshje
€ 250