×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Fustanat jane te ri dhe 2 here te veshur . kane nr. S dhe ky ngjyre ari eshte nr .ma I madh. Qmimet :fustani ngjyre ari 50 euro
Fustani I kuq me ngjyre ari I shkurte 35 euro.
Fustani tjeter I kuq 20 euro
dhe fustani tjeter ma I thjeshte 10 euro.
Per kontakt shkruani ne faqe ketu mesazh.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 8