×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Cante shpine e zeze(me veshje te brendshme jeshile) detaje tek zinxhiret gold dhe rripat lekure, super praktike. Gjithsej ka tre vende(zinxhire) te madhesive te ndryshme, duke filluar nga kryesori(me i madhi) dhe perfundon tek i treti(me i vogli). Prodhim i Zara-s. Material rezistent 100%.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje