×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Reposted from @dyqani99 Kufje Sony MDR-XB550
Gjendja- Pothuaj te reja
Jane per Pune(me Mikrofon) dhe gjithashtu per muzike
Kane cilesi shume te mire
\ud83d\udd35Cmimi- 5500 leke te reja\ud83d\udd34
Per cdo pyetje kontaktoni ne WhatsApp ose ne Instagram ku do te gjeni mbi 430 sende te ndrryshme dhe interesante 
.
.
.
#blerjeonline #shitjeonline #porosittani #blilire  #origjinale #aksesore #dergesanegjitheshqiperine #mobilestyle #dyqan #blisigurte #blitani #blingashtepia #instastyle #bhfyp #shitjeonline  #paguajnedorezim  #supercmime  #dergesa #gjith #shqiperine #shitet #dhurata #bukur #paguajkurmerrproduktin #paguaj #dorzim #shes #njerez #tirane #durres
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
Çmimi : Me Marrëveshje