×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Ka garancion 7 muaj 

1 controler 

Përmban lojëra si Fifa 19,Fortnite dhe disa lojëra tjera falas online. 

Për më shumë informata kontaktoni në numrin +383 45 28 42 43

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 140
Çmimi : Me Marrëveshje