×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Shitet Playstation 4 (PS4) 500GB Ne Gjendje Perfekte Origjinal Nga Zvicra me 2 kontrollera, ndegjuese te (PS4), Kablli per mbushje te kontrollerave, Dhe te gjitha kabllot e nevojshme si HDMI ETJ!
PS4 Ka edhe disa lojera Disa Full Dhe Disa Demo 
Fortnite Battle Royale,
Call Of Duty Modern Warfare (WARZONE),
PES 2020 DEMO,
FIFA 20 DEMO,
Spotify Music ETJ.
Per Informata Te Tjera Mundeni te me kontaktoni ne Viber : +383 44 959 996, Bleard Qerimi
044 959 996

Ju lutemi Kycuni për të komentuar