×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

??Shitet Nintendo wii , e ardhur nga Zvicra, e re,nintendo ka konzolat dhe te githa pajisjet tjera : adapterin , senzorin, kabllen konektuese dhe posedon nje cd me lojera te ndryshme si : tenis,bowling ,atletike ,golf,baseball,boks.

Çmimi i diskutueshëm! 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar