×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
XBOX 360 I PERDORUN,NE GJENDJE SHUME TE MIRE.
NUK PUNON ME CD POR VETEM ME USB
XBOX 360 VJEN ME 2 GJESTIKA DHE TE GJITHA KABLLOT E TJERA.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar