×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
playstation 3 me 11 lojra dhe 3 kontrollues
eshte ne gjendje shume te mir pak eshte i perdorur
Ju lutemi Kycuni për të komentuar