×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet SonyPlaystation 3 400GB+ ne gjende shum te mir, i ardhur nga Gjermania dhe eshte perdorur 2 muaj. Konsola posedon: 2 Gjoystika, 7 Lojra (2 prej tyre per femije), Kabllon HDMI.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 50
Çmimi : Me Marrëveshje
Çmimi : Me Marrëveshje