×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shesim Sony Playstation 3.Gjendje 9.5/10
2 Leva. 
4 disqe(Fifa 17/Gran Turismo 5 Prologue Platinum/Blur/Bakugan Battle Brawlers.
Fisha karikuese origjinale e blere nga gjermania.
Playstation 3(PS3) i blere ne Itali origjinal dhe levat Origjinale.
Cmimi per vetem 150€(EURO)
Ju lutemi Kycuni për të komentuar