×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shes: Sony Playstation 4 Slim Hits Bundle CUH-2216b 1TB, i ardhur nga Gjermania, eshte shume pak i perdorur dhe ne gjendje shume te mire si nga ana optike ashtu edhe funktionaliteti. Vjen me 3 loje, ne gjendje pothuajse te reja, vjen me te gjitha kabllot. Kontakt vetem Viber ose Whatsapp: 0038344945839.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar