×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet sony playstation 3 slim me dy kontrolla origjinale te ketij sony dhe 12 cd lojra te ndryshme origjinale, i ardhur nga zvicrra shum pak i perdorur.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
Çmimi : Me Marrëveshje