×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet sony 3 me 20 lojera tre te regjistruara ne qip (gta5-fifa18 dhe call of duty) lojerat e tjera jan te permendura lart. ne foto numri i telefonit 045-615-084 fush kosov
Ju lutemi Kycuni për të komentuar