×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Shitet televizori i markes FUEGO.

Prodhim i vitit 2013 ,e përdorur qe 4 vite ,pa asnjë defekt.

Gjindemi në qytetin e Ferizajit, fshati Greme.

Numrat kontaktues: +38349847271 dhe 049847271

 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar