×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Kasetofon Barbie Nga Mattel 
Viti prodhimit- 1999
Gjendja 10-10
Dhurate e vecante per ju ose per dike qe njihni per te kujtuar lodrat e dikurshme. \ud83d\ude0a
I testuar dhe ne gjendje pune
\ud83d\udd35Cmimi-5500 leke te reja\ud83d\udd34
Per cdo pyetje kontaktoni ne WhatsApp 
.
.
.
#parfumeorigjinale #parfumefemrash #parfume 
#syze #syzeoptike #syzedielli 
#ora #oraperfemra #femrash #orapermeshkuj 
#produkte #koleksione #origjinale #gjithcka 
#albania #veshje #tirane #prishtina #aparate #durres #blilire #vecanta #shumellojshmeri #vipatshqiptar #blionline #blionlineblilire #blitani #blitaniporosiavjenkudoti #barbie
Ju lutemi Kycuni për të komentuar