×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
????OFERTË FANTASTIKE - ERDHI ANDROIDI ME I KERKUAR???????? viber +383 44 741 143 ????Android TV Box -Original (Mund te instaloni 1700 kanale televizive Full HD ,Pa Reklama dhe Pa Pengesa tjera). ??Nga TV i thjeshtë ???? në SMART TV? ??Mund të instaloni Programe të tjera nga PlayStore Facebook: Viber, Skype, lorja te ndryshme etj. ? A - BOX HK1max model i ri 2019 - 4GB & 32GB A - më #Androidi #verzion 9.0 ?Sqarime shtesë: ????Jemi të vetëmit që Ofrojmë mbi 2000 Kanale Televizive Falas dhe Full HD, Pa Reklama dhe pa pengesa tjera . Sportet - Të gjitha ligat europiane + Champions league etj. Viber- +383 44 74 11 43
Ju lutemi Kycuni për të komentuar