×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet Kamera Sony hxr mc 1500p full Hd gati si e re shum pak e përdorur me pak orë xhirimi , po e shes për shkak mospërdorimit. E përdorur nga një person dhe me shum kujdes ( pa gritha ose shenja përdorimi) . Kamera ka paisjet e veta si Bateri, Mikrofon ,Mbushës , Kabllot tjera , Sd Card . +383 44 610 783
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme