×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
ILIRIA IPTV VJEN ME NJË SUPER OFERT PËR NDER TE PAVARSISË ME VETEM 40 EURO NË VIT me kanale shumë të mira, pa nderprerje dhe me kualitet të lart (FULL HD DHE 4K). OFERTA VLEN DERI NE FUND TE MUAJIT SHKURT!
ILIRIA IPTV posedon kanale nga e gjithë bota përfshirë ketu mbi 250 kanale shqip, 3900 kanale nga Evropa (FRANC, HOLAND, ANGLI, SPANJ, ITALI, GJERMANI, BELGJIK, POLONI, PORTUGALI, GREQI, SUEDI, NORVEGJI, FINLAND, KROACI, SLLOVENI, MAQEDONI etj) ku perfshihen kanale nga lajmet, dokumentar, filma, sport, muzik, islam, per femij dhe VOD (filma sipas deshires)
Kanalet punojn ne keto pajisje:
SMART TV (LG, SAMSUNG e të tjerë)
PC/MAC (VLC)
IOS DHE ANDROID
ANDROID TV
STB
MAG 250, 254 dhe 256 
ENIGMA2, DREAMBOX, VU+
DREAMLINK T1, T1+, T2, T6
OPENBOX
AVOV BOX/FORMULER
IPTV FOR ROKU
TEST FALAS 24 ORE
Ju lutemi Kycuni për të komentuar