×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Media 60/60 ose Mbrojtja më e mirë shitëse e dëgjimit DAB + / FM & Bluetooth DAB dhe DAB + / FM Radio Kufje. Funksioni Bluetooth i ndërtuar në hyrje AUX për t'u lidhur me p.sh. një celular / mp3 player dëgjon baterinë e ringarkueshme thjesht të ngarkuar me anë të kabllit mikro USB dhe ulet mirë dhe është i lehtë për t'u përdorur .
Ju lutemi Kycuni për të komentuar