×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Keni probleme me wifi ne shpi,modemi Lb link ju mbulon gjithe hapesiren e shtepise me wifi.Cmimi 2600 leke.Transporti dhe konfigurimi falas ne Tirane
Ju lutemi Kycuni për të komentuar