×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
PAKO: 1 / IPTV MBI 8.000+ KANALLA BOTERORE 70? ABONIMI 12 MUAJ 130? ABONIMI 24 MUAJ ANDROID BOX 1GB/8GB = 30? ANDROID BOX 2GB/16GB = 50? ANDROID BOX 4GB/32-64= 60/70? PAKO: 2 / IPTV MBI 10.000+ KANALLA BOTERORE 80? ABONIMI 12 MUAJ 140? ABONIMI 24 MUAJ ANDROID BOX 1GB/8GB = 30? ANDROID BOX 2GB/16GB = 50? ANDROID BOX 4GB/32-64= 60/70? PAKO: 3 / ?PTV MBI 40.000+ KANALLA BOTERORE 100? ABONIMI 12 MUAJ 180? ABONIMI 24 MUAJ ANDROID BOX 1GB/8GB = 30? ANDROID BOX 2GB/16GB = 50? ANDROID BOX 4GB/32-64= 60/70? NUMRI TELEFON?T: +38346186891 WHATS APP : +38346186891 VIBER : +358402560568 I JAPIM EDHE RESELLER ( KUSH DON ME SHIT DHE ME FITU ) ME PANELIN E VETIT SPORTAT BOTERORE KANALLAT VENDAS DHE BOTERORE DOKUMENTAR FILMAT TE REJA + VOD SERIAL KANALLAT PER FMI KANALLAT PER MUZIK 4K ULTRA HD TV STICK BOX 3D BLUETOOTH
Ju lutemi Kycuni për të komentuar