×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Aparat Fotografik Konica Pop
Hexanon 36mm F4
Gjendja 10-10
I testuar dhe gati per tu perdorur 
Ne gjendje shume te mire per
\ud83d\udd35Cmimi- 8000 leke te reja\ud83d\udd34
Per cdo pyetje kontaktoni ne WhatsApp ose ne Instagram ku do te gjeni mbi 430 sende te ndrryshme dhe interesante 
.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 250
Çmimi : Me Marrëveshje