×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Canon Prima As-1 (Kundra Ujit)
Lens 32mm 1:3.5
Gjendja estetike 10-10 (Si i ri)
I testuar dhe gati per tu perdorur
Kur doli ne treg CANON PRIMA AS-1 
Ne  Prill 1994
ishte kamera më e vogël dhe më e lehtë në botë krijuar për përdorim nën ujë dhe që mund të përdorej po aq mirë edhe në tokë. Plotësisht automatike, kamera ka fokus automatik të zgjuar 3 pikësh që është efektiv për distancat nga 1-3m dhe një modalitet makro me fokus fiks (me blic të detyruar) për shkrepjet nënujore.Eshtë plotësisht i mbyllur nga moti dhe i fortë, ndërsa mbetet kompakt dhe i lehtë.
\ud83d\udd35Cmimi-15.500 leke te reja\ud83d\udd34
Per cdo pyetje kontaktoni ne WhatsApp 
.
.
.
#parfumeorigjinale #parfumefemrash #parfume 
#syze #syzeoptike #syzedielli 
#ora #oraperfemra #femrash #orapermeshkuj 
#produkte #koleksione #origjinale #gjithcka 
#albania #veshje #tirane #prishtina #aparate #durres #blilire #vecanta #shumellojshmeri #vipatshqiptar #blionline #blionlineblilire #blitani #blitaniporosiavjenkudoti #libra
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 250
Çmimi : Me Marrëveshje