×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Reposted from @dyqani99 Nikon D3100
Gjendja 10-10 (Pa gervishtje)
I testuar dhe ne gjendje pune 
Lens - Nikkor DX 18-55mm
Lensi ka nje krisje siper por nuk e pengon ne cilesine e fotove
Card Memorie - 8GB
Vjen me Cante sic shihet ne foto
\ud83d\udd35Cmimi - 25.000 leke te reja \ud83d\udd34
Per cdo pyetje kontaktoni ne DM 
Per gjithe te interesuarit munden te vijne ta shohin aparatin nga afer (Durres)
.
.
.
#parfumeorigjinale #parfumefemrash #parfume 
#syze #syzeoptike #syzedielli 
#ora #oraperfemra #femrash #orapermeshkuj 
#produkte #koleksione #origjinale #gjithcka 
#albania #veshje #tirane #prishtina #aparate #durres #blilire #vecanta #shumellojshmeri #aparatefotografik #blionline #blionlineblilire #blitani #blitaniporosiavjenkudoti #libra
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje