×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet Aparati Sony DSC-HX400V

Aparati eshte i ri ne pako dhe i pa perdorun posedon fletegarancionin e blere dhe eshte valid 1 vit

""20.4 mega pixel
Exmor R Carl Zeiss Lens 24-1200 

""Optical zoom 50X up to 100X Clear Image 
zoom

""3.0 Xtra fine LCD 

"" FULL HD Movie (1920-1080)

""Optical Steady Shot

""BIONZX

""WIFI&GPS
Ndrim i mundshem  jo me Aparat
Ju lutemi Kycuni për të komentuar