×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet Canon 500d + 2 lens 18-55mm dhe 28-80mm+2 GB SD card dhe adapter.Shum pak i perdorun.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 55
Çmimi : Me Marrëveshje
Çmimi : Me Marrëveshje