×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel: 045 518 260 ose 045 562 733 Viber: +383 45 562 733
Ju lutemi Kycuni për të komentuar