×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Pershendetje shes nje varese ne gure natyral te njohur si guri lapis . Guri Lapis eshte perj gureve te qmuar i punuar me dore dhe shume i kushtueshem . Per me shume informacione mbi kete gure ju paraqes linkun me poshte https://cutt.ly/8m9TI4f. Qmimi i saj eshte 50 mij lek te vjetra  . Te interesuarit te me kontaktojne ne numrin tim 0675284920. Faleminderit

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 300