×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Pershendetje shes nje varese qelibari. Varesja eshte argjendi me gure qelibari te permasave te ndryshme. Eshte antike dhe shume e rralle . Guret jane te hershem dhe te ngjyrave te ndryshme. Per ata qe e njohin qelibarin dihet se qmimi i tij eshte rritur jashtzakonisht shume .Varesja eshte autentike dhe kam vetem nje ne dispozicion . Qmimi i vareses eshte 50 EURO. te interesuarit te me kontaktojne ne 0675284920 . Faleminderit

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 300