×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Pershendetje shes nje varese argjendi me perla . Perlat jane te permasave 5 mm , Perlat jane kryesisht sferike qe e bejne varesen jashtzakonisht shume te kushtueshme. Varesja eshte e pershtatshme kryesisht per moshat e reja dhe te mesme dhe pershtatet per cdo event eshte e veqante . Qmimi i saj eshte 50 mij lek te vjetra  . Te interesuarit te me kontaktojne ne numrin tim 0675284920. Faleminderit

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 300