×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Pershendetje shes nje varese me perla te permasave 9-12mm dhe me gure shume te rralle te njohura se korali i kuq .Varesja eshte punim dore dhe eshte e pershtatshme per cdo event . Cmimi i vareses eshte 300 EURO . te interesuarit te me kontaktojne ne numrin tim te celularit 0675284920. Faleminderit

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme