×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Ore e veçante me rripa krokodili vetem rripi i ores ka kushtuar 155 euro. Eshte ore e vecante ka te njejtin mekanizen si te breitling. Ore dunksionale dhe per koleksioniste
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 250
Çmimi : Me Marrëveshje
€ 50