Magazina
Lart

Shitet TV SONY,Model BRAVIA ne gjendje te rregullt (shume pak i perdorur ). 

Arsyeja e shitjes eshte ndrrimi i baneses dhe TV nuk pershtatet ne banesen e re.

Per me shume informata mund te kontaktoni ne:

Tel : 044/945-307