Magazina
Lart

Shitet TV SONY - MODEL BRAVIA 32 inch ( 81 cm ) ne gjendje te rregullt dhe i ruajtur mire.

Çmimi 130 EUR

Per me shume informata mund te kontaktoni ne:

Tel/Viber : + 377 44 315 044

Produkte të ngjajshme