×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Shiten te dyja bashke apo ndaras. Te dyjat punojne mire dhe ende jane ne sherbim. Lavatriçja eshte 7 kg, A ++ dhe 1400 rrotullime. Çmimi 100 euro per cope, e nese shiten te dyjat pernjehere atehere ka zbritje. 

 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
€ 1