Magazina
Lart

Shitet 3 kauqa per sallon ne gjendje te mire (shume pak e perdorur ). 

Arsyeja e shitjes eshte ndrrimi i baneses dhe kauqat nuk pershtatet ne banesen e re.

Per me shume informata mund te kontaktoni ne:

Tel : 044/945-307

Produkte të ngjajshme

Dhome Gjermane
€ 1