×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Shes Samsung Galaxy J5 2016 ne gjendje perfekte me 1 vit garancion.Telefoni vjen me mbushesin dhe ndegjosjet e tij origjinale + 32GB SD Card dhe fotrolla

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme