Magazina
Lart

Shes Samsung Galaxy J5 2016 ne gjendje perfekte me 1 vit garancion.Telefoni vjen me mbushesin dhe ndegjosjet e tij origjinale + 32GB SD Card dhe fotrolla

Produkte të ngjajshme

samsung galaxy
€ 230
€ 120
€ 230
Telefon
€ 90