×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Nr kontaktus :049-803-910 dhe 044-579-022

Shes paisje sportive 
17 topa futbolli qmimi 260€
2 par mbrojce 32€ 
2 par dorza 30€
2 par qorape 10€
3 par patika per femij 20€ 1 pal nr 33.5,34,35

Ju lutemi Kycuni për të komentuar