×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Shes inventar shtepie, komplet dhoma e dites, perfshire: -Komodine moderne, -Tavoline dhe -Garniture salloni, ne gjendje shume te mire. Te gjitha keto jane blere ne sallonin Mob In ne Prishtine me çmim 2500€, ndersa sot mund t'i merrni me nje çmim te arsyeshem 800€ (i negociueshem).  

Nr i telefonit: 044 152 557  Viber: +38344152557

Ju lutemi Kycuni për të komentuar