×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Shes laptopin Samsung NP-RC530-S0EDE me performanca:
39,6 cm (15,6 inch) ekran
Intel Core i7 2670QM, 2,2GHz,
8GB RAM, 
1TB HDD, 
NVIDIA GT 540M, 
DVD-ROM
Fotografite jane postu prej interneti por laptopi eshte i ruajtun dhe nuk ka asnje problem. Bateria punon deri 3 ore, nuk ka grritha/shenja ose butona t'prisht.
Qmimi eshte i fundit.


Kontakto Viber ose thirr numer.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme