×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Përshkrim:

Ky produkt ju lejom të dëgjoni saktësisht se qfar po ndodh kur ju nuk jeni ne shtepi,zyre,biznes apo kudo qe keni nevoj per siguri te fsheht.

Mjafton ta vendosni nje sim kart ne paisje dhe ne momentin qe e therrisni nr ne karten e vendosur ns paisje, paisja e hap thirrjen ne menyr automatike.

Gjithashtu posedojm edhe produkte tjera si:Stilolaps me kamer,qels veture me kamer,kok kablle me kamer,usb record,kamer e vogel me wifi,poq me kamer,detektor tymi me kamer,kapel me kamer,gps,shkreps me kamer,kopse kostumi me kamer etj

Fb:Online Tech Kosova

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 70