Magazina
Lart

Shitet makine per prodhimin e akullores industriale, homogjenizator qumeshti dhe nje tanker me ftohje per ruajtjen e qumeshtit 750litra.Paisjet shiten ne grup ose vecmas.Shitja ne grup avantazh ne cmim.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar