×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Acer Aspire E 11 

11.6-Inch Laptop notebook.

Eshte sikur i ri.Nuk ben asnje zhurme gjate punes, eshte shume i lehte dhe i holle.Per shkak te defektit qe i percjell gati te gjithe laptopet Acer, punon vetem i kyqur ne rryme.

Ka te instaluar Windows 8.1 dhe Microsoft Office.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 150