×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Ofrojm kanale televizive

ofrojm 2 pako, Pakon VIP me 727 kanale HD dhe te gjithe supersportat dhe Pakon Standarde me 6500 kanale

-Jan te gjitha kanalet Shqiptare, Gjermane,Italiane,Franceze,Belge,Turke e shum te tjera

per me shum info +38349302137 (viber)

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
Çmimi : Me Marrëveshje