×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

SUPER OFERTE NGA IPTVADRI
Me mbi 6000 kanale te ndryshme dhe 1200 filma on demand(VOD), ofron cmimet me konkuruese ne tregun e IPTV-se. Me serveret me te mire, ne garantojme cilesi dhe korrektesi per klientet tane.
MBI 300 Kanale Shqip...
MBI 300 Kanale Sportive...
MBI 2000 Kanale Nderkombtare
Sherbimi qe ne ofrojme mundesohet permes SMART TV-se, Android TV-se, Android Box si dhe reserverave te tjere qe perkrahin IPTV.
Ne ofrojme testim 24H falas per klientet tane.
Ejani dhe testoni sherbimet tona gratis.
Oferta vlen per gjith boten
INBOX OSE VIBER +38649196549

facebook:  https://web.facebook.com/IPTVADRI/

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 70