×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

(Per bashkatdhetar nga zvicrra dhe Gjermania)

Mbi 230 Kanale Shqiptare nga Kosova, Shqiperia dhe Maqedonia.

Filma Shqip nga Videoteka
Sport kanele
Filma international
Dokumentar
Musik Shqip.

Plus shum Programme tjera nga krejt Bota.

Serbe/Kroat
Sky DE/IT/UK
BeIN Sport
Kanel Svicrrane
E shume Tjera.

Mundsi me kshyr ne:

Smart TV (Samsung, LG, Android TV)
Enigma2 (Dreambox, vu+ etj.)
Android BOX
MAG BOX.
TVIP BOX
Apple

Ju lutemi Kycuni për të komentuar